"İşe önce ne istediğimizi sorgulayarak başlıyor, işi iyice kavrıyorlar. İşe müşteri tarafından da bakabiliyorlar ki bu bizim için çok önemli bir özellik. Vizyonu geniş, genç bir ekiple çalışan Magma İstanbul her zaman karşımıza yaratıcı, yenilikçi işlerle geliyor. Klasik söylemlerin dışına çıkıp, her işi iyi bir fikirle tasarlıyorlar.

Bir müşteri için tabii ki en önemli şeylerden biri zamanlama... Magma, zamanlamalara her zaman sadık kalıyor. Az zamanda bile kaliteli işler sunan Magma İstanbul’u iş sürecinde adeta bir iş ortağımız gibi hissediyoruz.

Ekibin cana yakınlığı, Alev Hanım’ın neşeli kahkahaları ve bahçedeki nefis kahve keyfi de eklenince Magma İstanbul’la çalışmak büyük bir keyif."

Zeynep Balcıoğlu - Hürriyet


"Neden Magma İstanbul’la çalışıyoruz diye sorulursa: Ne istediğimizi iyi anlıyorlar. Yaratıcılar; daima bize yeni fikirlerle geliyorlar. Uygulama konusunda teknik donanımları çok iyi. Zamanlamalara her zaman sadıklar. İstediğimiz her an onlara ulaşabiliyoruz. İşler hızlı, düzenli, minimum hatayla ilerliyor. Markalarını çok iyi anlıyor, doğru stratejilerle ilerliyorlar. Bunlar sanırım bir müşterinin ajansından isteyebileceği en önemli şeyler."

Neslihan Yönet - Hürriyet


"Bir ajans düşünün; briefiniz için yeniden açıklama yapma ihtiyacı duymuyorsunuz... İşinizi sizin kadar önemsiyor, en kısa sürede en mükemmel hali ile size iş sunuyor... Sizi yormayan, profesyonel bir kadroyla hizmet veriyor... Değerli olduğunuzu her an hissettiriyor... İhtiyaç duyduğunuzda hemen yanınızda oluyor... Sorunlarınıza ya da sorularınıza uzmanlıkları ile yanıt veriyor...

Biz şanslıyız; çünkü bize inanan ve bizim inandığımız bir ekip ile çalışıyoruz. Ekip diyoruz, çünkü brief verdiğimiz andan işi tamamlama sürecine kadar Magma İstanbul’u her an yanımızda hissediyoruz.

Gerçekten özel hissetmek, zamanında destek almak, yanı başımızda olduğunuzu bilmek çok güzel. Teşekkürler."

Mahmure Kadınları


"Magma İstanbul ekibi, aynı amaç için ayrı ofiste çalışan takım arkadaşlarımız gibi. Hizmet verdikleri markayı kendi markaları gibi benimsiyorlar; bir sıkıntı gördüklerinde, brief vermemizi beklemeden, ürettikleri çözümlerle bize geliyorlar. Bunun sonucu olarak, reklamda sanat ve etkinliğin bir arada çalışabileceğini iyi bilen ajansımızla, 2009 yılında Emlak ve Dekorasyon kategorisinde "Bronz Effie" kazandık.

Magma, müşteriyle temas kurulan her noktayı bir mecra olarak görüyor. İşi çizgi altı ya da üstü olarak değerlendirmeden, en iyi çözümü bulmaya odaklanıyor. Son yıllarda değişen tüketici davranışları ve mecra kullanımlarını iyi değerlendiren Magma, bu trendi erken görüp ajans içinde dijital departman oluşturdu. Usta Fırçalar projesi (www.ustafircalar.com) bizim Magma ile ürettiğimiz yenilikçi projelerin arasında yer almaktadır. Uzun yıllardır çalıştığımız ajansımızı herkese tavsiye ederiz."

İsmet Uçar - Jotun

Magma Ailesi Büyüyor